Aleksandra i Piotr

Dobrze jest poznać się zanim podpiszemy umowę. To ważne zarówno dla pary jak i dla Nas! Tylko spotkanie twarzą, w twarz da pewność, że to Wy i My będziemy zadowoleni ze współpracy☺. Dowiemy się co lubicie, co dla Was jest ważne, jakie macie życzenia, a My wysłuchamy, a niekiedy doradzimy w innych kwestiach organizacji wesela. Otaczamy się ludźmi z branży dlatego wiemy gdzie na przykład dostaniecie piękne zaproszenia ślubne.

Aleksandra i Piotr to niesamowita i bardzo odważna para. A skąd to wiemy? Ponieważ jadąc na miejsce ich ślubu, nie wiedzieliśmy nawet jak wyglądają! Ale wiecie co? Mimo to czuliśmy jakbyśmy znali ich od dawna. To był naprawdę dobry czas! Ślub i wesele odbył się w jednym miejscu.
7 ogrodów to prawdziwy raj! Każdy skrawek tego miejsca to kompletnie inna bajka, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Chcecie kury, kozy na ślubie? Proszę! O to macie zagrodę. A może macie ochotę przejrzeć się w lustrze, albo popisać na maszynie wśród natury? Tu to się da zrobić!
To wszystko jest tak odrealnione, że aż intrygujące. Cieszymy się, że poznaliśmy to miejsce. Wraz z tym spotkaniem spełniliśmy również marzenie, przed Wami nasz pierwszy ślub w plenerze!
Długo by jeszcze opowiadać ale sami zobaczcie☺. Magia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *