Nadmorski plener ślubny Gosi i Bartka

Natura daje nam najpiękniejsze tło do zdjęć i nie ma osoby, która nie potwierdziłaby tego. Jesteśmy jej częścią, dlatego najlepiej czujemy się na łonie przyrody.
Podczas pleneru Gosi i Bartka, morze było naszą scenerią. Jego obecność otulało niesamowitą atmosferą. Morze ma niezwykłą moc, zwłaszcza poza sezonem. Szum fal, łopot żagli, gderanie mew. Tylko my i ono. Cisza i spokój. To był naprawdę wyjątkowy czas.
Od samego początku, kiedy tylko poznałam Małgosię byłam absolutnie zauroczona jej słowiańską urodą. Jest naturalna i delikatna. W ramionach swojego silnego mężczyzny była jeszcze bardziej eteryczna i zwiewna.
Gosia i Bartek darzą się silnym uczuciem, miłością dojrzałą i prawdziwą. On, wcale nie ukrywa swoich emocji, jest dla niej czuły i opiekuńczy. Ona, wie, że to z nim chce spędzić resztę życia. Razem są świadomi tego, że znaleźli wspólne szczęście.
Moglibyśmy długo opowiadać o ich miłosnej historii. O tym, co widzimy kiedy patrzymy na tą dwójkę zakochanych. Najlepiej jednak, jeśli sami sobie ją wyobrazicie dzięki tym zdjęciom. Zrozumiecie, co mieliśmy na myśli pisząc tych kilka zdań drogą wstępu.
Reportaż ze ślubu Gosi i Bartka również znajdziecie na naszym blogu.
Zapraszamy także do obejrzenia krótkiego backstage’u z pleneru.

Anna i Jakub


Małgorzata i Bartosz – Reportaż Ślubny

Z Małgorzatą i Bartoszem znamy się od dawna. Byli na bieżąco z powstawaniem Widocznie oraz śledzili nasze fotograficzne postępy. Wiedzieli że mogą nam powierzyć tak odpowiedzialne zadanie, jakim jest wykonanie zdjęć na ślubie. Uroczystość odbyła się w Kaliszu, zaś plener kilkaset kilometrów dalej…

Kontakt przez internet bywa niewystarczający, dlatego bardzo chętnie umawiamy się z przyszłymi parami młodymi na niezobowiązujące spotkania. To pozwala nie tylko zmniejszyć dystans pomiędzy „nieznajomymi”, ale również nabyć wzajemne zaufanie.

Miłego oglądania i czekamy na Wasze komentarze,
Anna i Jakub

Więcej zdjęć


Ewa i Dariusz – Reportaż ślubny

ewadariusz-kalisz-39Za oknem piękna złota jesień, a my zabierzemy Was na podróż w czasie do równie pięknego dnia,  w którym to Ewa i Dariusz złożyli przysięgę małżeńską.  Chcielibyśmy podzielić się z Wami reportażem ślubnym, który mieliśmy przyjemność realizować w okolicach Kalisza.
Każdy spędzony dzień z parą młodą jest dla nas wyjątkowy. Jest nam bardzo miło gdy powierzacie właśnie nam zadbanie o wykonanie rzetelnego reportażu ślubnego, a jeszcze większa radość sprawiają Wasze wiadomości z podziękowaniami za piękne zdjęcia.

Miłego oglądania
Anna i Jakub

Więcej zdjęć


Kulisy pleneru ślubnego Małgorzaty i Bartosza

kulisy-pleneru-slubnego-malgorzaty-i-bartoszaTym razem wpis nieco inny niż pozostałe. Chcemy pokazać Wam, jak wygląda współpraca z nami podczas pleneru ślubnego.
Dwa tygodnie temu robiliśmy sesję ślubną w Jastarni. To była nasza pierwsza wyprawa nad morze z parą młodą. Spędziliśmy wspaniały weekend z Małgorzatą i Bartkiem. Przedstawiamy Wam backstage z tego wyjazdu. Zdjęciami też się podzielimy, ale za jakiś czas 😉

Reportaż ślubny znajdziecie tutaj.

Miłego oglądania!
Anna i Jakub


Sesja narzeczeńska Agnieszki i Marka

Agnieszka i Marek - Widocznie Fotografia Ślubna (10)Para prosiła nas o normalne zdjęcie dla swoich rodziców. Długo nie wytrzymali w powadze. Dla nas ta sesja jest jedną z ulubionych. Lubimy
pozytywnie zakręconych ludzi 🙂

Miłego oglądania!
Anna i Jakub

Więcej zdjęć